מקצוענות, הקפדה חסרת פשרות על איכות המוצרים, עיצוב עדכני, תהליכי ייצור מתקדמים, שירות מעולה ואחריות אמת לשנים רבות, כל אלה הפכו את רגבה לחברה המובילה את תרבות המטבחים בישראל.

רגבה מחזיקה בתו האיכות והשירות של איגוד תעשיות הריהוט בישראל, בתקן מכון התקנים ובתקן הבינלאומי ISO 9001, אשר מבטיחים ללקוחותיה אמינות, איכות וגב חזק.

לצד האמינות והאיכות, רגבה מתעדכנת ומביאה ללקוחותיה את החומרים המתקדמים ביותר, יוצרת טרנדים חדשים ומצעידה את המטבח הישראלי למחוזות חדשים.

לרגבה פריסה ארצית של אולמות תצוגה בהם מוצג קו המטבחים הייחודי “regba vilage – city” המכיל 16 דגמים בעיצובים המתאימים לכל סגנון וחלום.

בסניפי רגבה מחכה לכם צוות מעצבים מקצועיים המוכשרים להעניק לכם ייעוץ מקצועי ואישי לכל אחד ואחת.

רגבה מציעה ללקוח כהשלמה לרכישת המטבח – מוצרים נלווים למטבח ממיטב החברות והיצרנים בארץ ובעולם וקולקציות נוספות לקבלת קו עיצובי מושלם לבית – ארונות קיר וחדרי רחצה.

מפעל רגבה

סיפור המפעל

מייסדי מושב רגבה שהגיעו ארצה בשנת 1946 שאפו לשלב בין מלאכה, תעשייה וחקלאות, להיות חלוצי ענף העץ בארץ ולהקים בצפון מפעל שיעסוק בייצור מטבחים על בסיס הידע והניסיון שהביאו עמם.

מפעל רגבה חרט על דגלו את סיסמת הקדמה והטכנולוגיה ומאז ועד היום, כבר שבעה עשורים, מפעל רגבה גדל והשתכלל ומיקם עצמו כמפעל הגדול והטכנולוגי בתעשית המטבחים בישראל.

אנו מאמינים שהמטבח הוא מרכז החיים של הבית. לכן חשוב לנו להעמיק ולשכלל את מוצרינו החל ממחלקת פיתוח האמונה על שלב החשיבה והתכנון, דרך קוי ייצור חדישים ואמינים ועד לצוותי הרכבות ושירות להגשמה מלאה של חלום המטבח עבור כל לקוח. לעולם נחתור להוביל את שוק המטבחים הישראלי תוך שאנו מחוברים לרוח המיוחדת ולבסיס הידע של מייסדי החברה ובעליה.

תמונות המטבחים של רגבה מאז קום המדינה ועד היום הן תמונות חיי המדינה:

החזון שלנו: להעניק ללקוח את חוויית החיים במטבח

בעבודה היומיומית שלנו אנו פועלים לאור ערכים וכללי התנהגות שמייחדים אותנו ובעזרתם אנו מגשימים את הייעוד שלנו:

אחריות
אנו כעובדי החברה אחראים לבצע את המוטל עלינו בצורה המקצועית והטובה ביותר, וללוות את המטבח מרגע רכישתו ועד התקנתו בבית הלקוח לשביעות רצונו.

יושרה
כיאה לחברה מובילה, אנו מקפידים על טוהר מידות, הגינות, ישירות ושקיפות בכל מעשינו.
אנו מוסרים מידע אמין ומדויק לבעלי העניין שאנו פועלים מולם ועושים הכל על מנת לאפשר ללקוחותינו לקבל החלטת קנייה מושכלת.

שירותיות
אנו פועלים מתוך מחויבות לדרך ולתוצאה. כל עובד הוא חוליה חשובה בשרשרת היוצרת את הערך המוסף ללקוחות הפנימיים והחיצוניים. אנו פועלים להבטיח את שביעות לקוחותינו לפני הקנייה ואחריה, ועושים זאת עם חיוך.

חדשנות
לצד דגמי המטבחים המוכרים, אנו מקפידים כל העת להתעדכן במגמות ובחידושים בתחום המטבחים בעולם, להמציא חידושים משלנו, לנסות חומרים חדשים ולעדכן את אולמות התצוגה .

כבוד הדדי וסובלנות
החברה שלנו מורכבת מפסיפס אנושי מעניין המשלב דתות, תרבויות, אורחות חיים ואמונות שונות. המשותף לכולנו הוא הכבוד שאנו רוחשים לכל אדם, שיתוף הפעולה בינינו והדלת הפתוחה.

מקצועיות
אנו שואפים להעניק ללקוחותינו את הפתרונות הטובים ביותר בתחום עיצוב המטבחים והארונות. לכן אנו מקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים, תהליכי עבודה יעילים ומדויקים ועמידה בתקנים מחמירים של בקרת איכות.

היסטוריה של רגבה