חזון החברה

החזון שלנו: להעניק ללקוח את חוויית החיים במטבח

מייסדי מושב רגבה שהגיעו ארצה בשנת 1946 שאפו לשלב בין מלאכה, תעשייה וחקלאות, להיות חלוצי ענף העץ בארץ ולהקים בצפון מפעל שיעסוק בייצור מטבחים על בסיס הידע והניסיון שהביאו עמם.
אנו מאמינים שהמטבח הוא מרכז החיים של הבית. לכן חשוב לנו להעניק ללקוח חוויה משמעותית החל משלב החשיבה והתכנון ועד להגשמה מלאה של חלום המטבח. לעולם נחתור להוביל את שוק המטבחים תוך שאנו מחוברים לרוח המיוחדת ולבסיס הידע של מייסדי החברה ובעליה.

הייעוד שלנו

בעבודה היומיומית שלנו אנו פועלים לאור ערכים וכללי התנהגות שמייחדים אותנו ובעזרתם אנו מגשימים את הייעוד שלנו: להמשיך להפתיע, לחדש ולהוביל את תפיסת המטבח כמרכז החיים של הבית.

אחריות

אנו כעובדי החברה אחראים לבצע את המוטל עלינו בצורה המקצועית והטובה ביותר, להתעדכן בתחום עיסוקנו ולשאוף לשיפור מתמיד.
אנו מלווים את המטבח מרגע רכישתו ועד התקנתו בבית הלקוח לשביעות רצונו.
בתהליכי העבודה שלנו אנו מקפידים על סדר וניקיון, פועלים לפי הוראות הבטיחות הנדרשות ועושים הכל במטרה לייצר מוצר ללא תקלות.
חברת מטבחי רגבה היא כתובת לכל לקוחותיה למתן מענה לתקלות במוצר שרכשו
במשך כל תקופת השימוש בו.
כחברה בעלת אחריות חברתית וסביבתית, אנו מתחברים למכלול הצרכים של לקוחותינו
בכל אורחות חייהם ומקפידים על שימוש נכון ויעיל במשאבים, מניעת בזבוז ותרומה לרווחת הקהילה.

יושרה

כיאה לחברה מובילה, אנו מקפידים על טוהר מידות, הגינות, ישירות ושקיפות בכל מעשינו.
אנו פועלים על פי חוקי העבודה במדינת ישראל ומקיימים תנאי מסחר הוגן עם הספקים ועם
הלקוחות.
אנו מוסרים מידע אמין ומדויק לבעלי העניין שאנו פועלים מולם ועושים הכל על מנת לאפשר
ללקוחותינו לקבל החלטת קנייה מושכלת.

שירותיות

אנו פועלים מתוך מחויבות לדרך ולתוצאה. כל עובד הוא חוליה חשובה בשרשרת היוצרת את הערך המוסף ללקוחות הפנימיים והחיצוניים. אנו פועלים ללא לאות על מנת להיענות לרצונות המגוונים של לקוחותינו, להבטיח את שביעות רצונם לפני הקנייה ואחריה, ועושים זאת עם חיוך.

חדשנות

לצד דגמי המטבחים המוכרים, אנו מקפידים כל העת להתעדכן במגמות ובחידושים בתחום המטבחים בעולם, להמציא חידושים משלנו, לנסות חומרים חדשים ולעדכן את אולמות התצוגה בדגמי מטבחים אופנתיים. חשוב לנו שללקוחות שלנו תהיה אפשרות בחירה מתוך היצע עכשווי ומעודכן. אנו מעודדים חשיבה יצירתית, יוזמות ורעיונות בחוויית הקניה, בתהליכי הייצור ובתהליכי הניהול בחברה.
כבוד הדדי וסובלנות

כבוד הדדי וסובלנות

החברה שלנו מורכבת מפסיפס אנושי מעניין המשלב דתות, תרבויות, אורחות חיים ואמונות שונות. המשותף לכולנו הוא הכבוד שאנו רוחשים לכל אדם, שיתוף הפעולה בינינו והדלת הפתוחה. אנו מעודדים שמירה על סביבת עבודה נעימה ומסייעים לעובדים שנמצאים במצוקה.

מקצועיות

אנו שואפים להעניק ללקוחותינו את הפתרונות הטובים ביותר בתחום עיצוב המטבחים והארונות. לכן אנו מקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים, תהליכי עבודה יעילים ומדויקים ועמידה בתקנים מחמירים של בקרת איכות.
לעולם נהיה ארגון לומד, המשקיע משאבים בצמיחה המקצועית של עובדינו כדי להמשיך ולהעניק לכל לקוח את הידע והמומחיות שלנו.

 
טוען...
טוען, נא להמתין