ספינת הדגל

חנות הקונספט של רגבה בבאר שבע מעניקה ללקוח חוויית חיים במטבח

חנות רגבה בבאר שבע. צילום: שי אפשטיין

שלושה מיליון ש"ח הושקעו בבניית הסניף של מטבחי רגבה בבאר שבע – חנות קונספט יוקרתית שמשמשת כסניף הדגל של החברה. החנות משתרעת על שטח כולל של כ-360 מ"ר, מתנשאת לגובה של 5.5 מ', וכוללת אולם תצוגה הפונה לקהל מגוון המחפש פתרונות לכל הבית.

במתחם מציגה החברה את הדגמים המעוצבים והמתקדמים ביותר שלה תחת הקונספט "לופט", שבו מוצגים בחלל אחד מטבחים, ארונות קיר וארונות אמבט. לתכנון המתחם נבחר משרד האדריכלים דולפי לוי ועדי חמיצר.

הקמת המתחם היא חלק ממהלך אסטרטגי רוחבי של רגבה, ונעשה בהתאם לחזון החברה "להעניק ללקוח את חוויית החיים במטבח". בתצוגות משלבת רגבה בין מטבחים המותאמים ללקוח באופן אישי לבין ארונות קיר ואמבטיה, וכן ריהוט לכל הבית.

עוד אפשר למצוא ב-One Stop Shop – קולקציה של כלים חשמליים למטבח, כיורים, ברזים, חיפויי קיר, משטחים ואפילו אגנית מקלחת מקורית מקוריאן.

בין המוצרים הייחודיים אפשר לראות במתחם את דגם הנאנו לייזר החדשני, העושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר המהפכנית ומדגים שיטת חיבור שלא נראתה כמותה בין הקנט לדלת. הטכנולוגיה מושגת בעזרת מכונת לייזר המתקדמת מסוגה בעולם, שהוכנסה לאחרונה לפעולה במפעל מטבחי רגבה, ומייצרת פני שטח בעלי תכונות ייחודיות בעמידות וחוזק מדהימים ובמגע חלק וקטיפתי הדומה לצבע או יציקה.

זמינות המידע בעולם הדיגיטלי הפכה את הלקוח למתוחכם יותר ומעודכן יותר, והאסטרטגיה השיווקית של רגבה מוכוונת להשקעה בחוויית הלקוח, הנגזרת מנקודות המכירה ומאיכות המוצר והשירות.

בהתאם לתפיסה זו הקימה רגבה חנות דגל דומה בחיפה, ברחוב הדשנים 13, שמשתרעת על שטח כולל של 500 מ"ר. החנות בחיפה תוכננה על פי אותו קונספט, כשגם על עיצובה הופקד משרד האדריכלים דולפי לוי ועדי חמיצר.

סניף הדגל של רגבה בבאר שבע – מוזמנים להגיע ולהתרשם!
יצחק נפחא 36, סמוך למתחם ONE, באר שבע

לתמונות של הסניף באתר הקליקו כאן

צילום: שי אפשטיין

 
טוען...
טוען, נא להמתין