קוריאן

כשעיצוב פוגש חומר: קוריאן

שני שליש אלומיניום הידרוקסיד ושליש אקריליק שנרקחו ב-1967 על ידי חברת דופונט, הפכו במהרה לאחת ההמצאות הנחשקות בעולם העיצוב. נפלאות הקוריאן

למגוון הקולקציות

מי שנתקל בעיצובים בקוריאן כבר יודע שהאסתטיקה עומדת בקדמת החומר – תכונותיו מצליחות ליצר אובייקטים חסרי פשרות בעיצובם ובאיכותם, וכבר שנים שהקוריאן קורץ למעצבים ולאדריכלים. בזמן האחרון נראה שגם מעצבי-על דוגמת רוס לבגרוב, זהה חדיד ורון ארד מוצאים בו מועמד מוצלח למימוש השאיפות העיצוביות שלהם.

מה סוד הקסם?
ראשית, נתחיל בכך שגמישותו וחוזקו מאפשרים למעצבים ליצור אובייקטים מורכבים ודינמיים על ידי כיפוף ועיקול החומר. לראשונה, אפשר למתוח את גבולות הדמיון ולהעז.
שנית, הקוריאן מתחבר לחומרים אחרים באופן מושלם, ללא "תפרים" וחיבורים נראים לעין, מה שמאפשר את עיבודו וחיבורו לאבן, זכוכית או עץ, כמשטח אסתטי ואלגנטי.


שלישית, לקוריאן טווח צבעוני נרחב ביותר עם כ-100 גוונים, מתוכם קולקציה חדשה של 22 גוני אביב. הגוונים בפיתוח מיוחד מעבירי אור, ויחד עם טכנולוגיית הדפסות חדשנית, מצליחים לייצר חומר מושלם למימוש כל פנטזיה.
רביעית, עמידותו בפני קרינה אולטרה-סגולה משאירה אותו עמיד ורענן ללא תחושת בלאי, קילוף או דהייה. לכן רק טבעי שהוא פרץ מתחום משטחי העבודה אל חיפויי קירות – פנימיים וחיצוניים.

נוסף על כך, קוריאן הוא חומר אנטי-בקטיריאלי, סטרילי וקל לניקוי – מה שמציב אותו כמוצר אידיאלי בקדמת משטחים רגישים הן במטבח, בסלון ובחדרי אמבטיה, והן בבתי חולים ובמעבדות.
הוסיפו לכך את היותו ידידותי לסביבה, בעל מראה מינימליסטי מוקפד, מגוון בצבעיו, ובעל איכות יוצאת דופן – ותקבלו את הטרנד הכי חם בתעשייה.

רגבה קוריאן
הקוריאן מיוצר תחת פטנט בלעדי של חברת "דופונט". מפעל רגבה קוריאן הוא מפעל מורשה בעל ניסיון של כ-20 שנה, והיחיד שעושה שימוש במכונת CNC המאפשרת חיתוכים מורכבים ומדויקים ביצירת משטחי עבודה וחיפויי קירות – במטבח ובחדרי האמבטיה.
שאיפתה המתמדת של רגבה להביא חידושים פורצי דרך הנשענים על מחקרים מעמיקים וטרנדים עולמיים, מספקת מגוון קולקציות שמצליחות ליצור איזון מושלם בין פרקטיות לאלגנטיות.
הציצו במגוון הקולקציות.

 
טוען...
טוען, נא להמתין