מגירת המטבח הטובה בעולם

עשר שנות פיתוח ו-100 מיליון אירו הושקעו ב"מגירת העתיד" – הנמכרת במטבחי רגבה

פרס העיצוב הגרמני לשנת 2015 – קטגוריית ציון לשבח, הוענק השנה לחברת Hettich, על המוצר המצטיין שלה מגירת ArciTec. המגירה, פרי פיתוח של עשר שנים והשקעה של 100 מיליון אירו, נחשבת היום לטובה בעולם, כשלפרס מועצת העיצוב הגרמנית קדמו הכרה ופרסים בינלאומיים. כחברה שמקפידה על איכות, חדשנות ועבודה עם הספקים המובילים בעולם, רגבה מתקינה במטבחיה את המגירה פורצת הדרך כסטנדרט.


למגירה החדשנית יתרונות רבים: סינכרון מושלם היוצר תנועה יוקרתית בפתיחת וסגירת המגירה (מנגנוני טריקה שקטה וסגירה איטית ויציבה ייחודיים לארכיטק), יציבות מֵרבית גם בהעמסה עד 80 ק"ג, אופציית כיוון נוספת בדופן המגירה המתגברת על סטיות הארון, כיוון הרכבה יחיד עבור חזיתות וגב, שילוב הגבהות דופן וגלריה על פרופיל מגירה זהה, ופירוק והרכבת חזית המגירה בלחיצה, ללא צורך בכלים. יתרונות ייחודיים נוספים שהמגירה מציעה הם דופן הגבהה מזכוכית שקופה 8 מ"מ מקובעת היטב, המאפשרת לראות את תכולת המגירה, וגב מגירה ממתכת, שלא כמו במגירות אחרות, שבהן הגב עשוי מגוף ארון רגיל.


הטכנולוגיה מאחורי מנגנוני הטריקה השקטה והסגירה האיטית של מגירת ארכיטק הרשימה את השופטים בתחרות, שעצם ההשתתפות בה היא אות כבוד, שכן המועמדים בה נבחרים בהליך קפדני ומצומצם. השופטים החליטו להעניק את הפרס למוצר על חדשנותו והאפשרויות שהוא פותח, בנוחות ופרקטיות מקסימליות למשתמש.

 
טוען...
טוען, נא להמתין