דגם YOU כפי ששמו מעיד עליו, דינמי ומשתנה בהתאם לצרכי הלקוח. הדגם הוא פרי פיתוח של דור כרמון בשיתוף מחלקת הפיתוח של רגבה במטרה ליצור דגם דינאמי במיוחד, רב פנים ופונקציות, מבלי לאבד את הקו האלגנטי והמינימליסטי המתבקש בסגנון המגורים העכשווי.

העורק הראשי

חלקי המטבח "מרחפים" בחלל ומייצרים מראה שאינו מקובע, אך יחד עם זאת מהווים בית לטכנולוגיה מתקדמת, תזוזות שקטות נעזרות בחיישנים הן בארונות הקיר והן באי המרכזי. המטבח נשען על עורק ראשי עשוי אלומיניום ממנו מתרוממים יחידות אחסון שונות. העורק מרכז לתוכו את כבלי החשמל ואת הפונקציות הרטובות ומאפשר מטבח חופשי מתלות בנקודות יציאה מקיר.

המסילה העליונה

המסילה העליונה על גבי מסילה עליונה תלויים ארונות מרחפים פתוחים סגורים ועם דלתות ויטרינה, ניתנים להזזה רכה וקלה לתפעול בעזרת פיתוח מוגן פטנט המאפשר תזוזה נעילה ופירוק בקלות. קו המסילה יכול להימשך לתוך הסלון ולחבר את המטבח לחלל המגורים באופן מושלם. המסילה מכילה תאורה נעימה שוטפת את הקיר, מגיעה עם מתג הדלקה מובנה.

האי הדינאמי

האי בעל המראה האורבני המתועש, משלב שתי פונקציות – שולחן אלומיניום וקופסת אחסון ניידת, שניהם מחופים שיש.
פתיחת האי מאפשרת תוספת מקומות ישיבה והגדלת משטח העבודה בעת הצורך. פתיחה וסגירת האי נעשית בכפתור חשמלי בטיחותי וקל לתפעול על גבי השולחן כיריים חשמליים ותעלת שקעי חשמל ואקססוריז

דור כרמון

מתוך רצון לקדם תעשייה מקומית, רגבה בוחרת לעבוד עם מעצבים תעשייתיים ישראלים הפועלים ועובדים בארץ. המעצב דור כרמון הידוע בעיצוב מוצרים נחשקים עבור שוק הבוטיק נבחר לפרויקט יוקרתי זה.

דור כרמון, בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי חולון, מעצב מוצרים בתחומים שונים בעולם העיצוב היוקרתי – מפריטי ריהוט מגוונים ועד מוצרים אומנותיים המשווקים בחנויות עיצוב ובגלריות מובחרות בארץ ובעולם. עיצוביו מתאפיינים בירידה לפרטים וביכולת להגדיר צורה ופרופורציות מדויקות, קווים זורמים ומשטחים, אשר מאפשרים לו למקסם את היכולות של מגוון הטכנולוגיות. בין עבודותיו עיצוב קו דגמי הגן של כתר פלסטיק, עיצוב אובייקטים לגלריית גל גאון פריטי ריהוט ואקססוריז למותגים בינלאומיים כמו six inch ,Ototo Normann ,Copenhagen ועוד.

אולי יעניין אותך גם