{{searchTotal}} תוצאות
לחיפוש
בנושא "{{term}}"

החופש לשנות

30 יוני 2016

עונת הקיץ מזמינה שינוי ורענון של הבית. גם אם לא עברתם דירה או נכנסתם לשיפוץ רציני תוכלו לעשות זאת בכמה צעדים פשוטים. מעצב הפנים איתמר לוי בכמה עצות שימושיות

"הפכו את הבית לאישי ומיוחד על ידי הצגת פריטים אהובים, אוספים ותמונות אישיות. לא חייבים להיכנס לפרויקט גדול. אפשר להתחיל בסטיילינג וחידוש של פרטים נבחרים. אתו כבר יגיע החשק לעוד", אומר איתמר לוי, המתמחה בעיצוב ותכנון דירות יוקרה משלבי התכנית ועד אחרון הפרטים, ומשתף אותנו בטיפים לדרך:
מחירי רצפה
חידוש הרצפה יעניק מראה חדש ונקי לבית כולו, וזו לא חייבת להיות הוצאה גדולה: ריצופי שיש או טראצו שעבר זמנם יקבלו חיים חדשים בזכות ליטוש השכבה העליונה, ואופציה נוספת ונגישה היא הדבקת פרקט, שמתאימה גם לחללים קטנים בשל המראה ההמשכי שהיא יוצרת.

dd

עיצוב: איתמר לוי

רעש לבן
אנו נוטים לחשוב שבאקלים הישראלי מתאים גוון לבן צח, אך זהו טרנד שעבר זמנו. לבן בוהק מדי בארצנו שטופת האור מסנוור ולא נעים, ולרוב אמליץ לבחור לקירות גוני לבן שבור. צביעת קיר אחד בצבע עוצמתי ("קיר כוח") יוסיף אמירה ועניין, רק הביאו בחשבון שעל הקיר הנבחר להיות נקי מפרטים כחלון או דלת וברמת גימור גבוהה, ושהצבע שתבחרו יתווה את הצבעוניות של החלל כולו. אופציה נוספת לעיצוב הקיר היא שימוש בטפטים. כיום הם חדשניים ומשופרים, נהדרים מבחינה אקוסטית ומתנקים בקלות – מה שהופך אותם אידיאליים בחדר הילדים.
צמחים
הכניסו את הטבע הביתה! צמחים יוצרים אפקט מקרר שמתאים לקיץ הישראלי וממלא את החלל רעננות ועושר. אפשר להשקיע ולהפוך את אחד מקירות הבית (גם בחדר הרחצה) לקיר ירוק ולכסותו, בעזרת תשתית מתאימה, בצמחייה עשירה.

צילום: שרון צרפתי, אדריכל: תמיר חטיבה

צילום: שרון צרפתי, אדריכל: תמיר חטיבה, עיצוב: איתמר לוי


צבעי הלבנט
כחול, אקוומרין, טורקיז, ירוק מנטה וירוק סלדין הם צבעים שלרוב אנשים חוששים להכניס הביתה וחבל. הם קרירים אך עם זאת אנרגטיים, ומתאימים לטמפרמנט הלבנטיני ולאווירת הים התיכון. שלבו אותם בכל: בטקסטיל, בדקורציה ובכלי הבית, ושדכו אותם ללבן, צהוב לימוני, ירוק זית או נגיעות של אדום.

צילום: שרון צרפתי, אדריכל: תמיר חטיבה

צילום: שרון צרפתי, אדריכל: תמיר חטיבה, עיצוב: איתמר לוי


להתמקד במטבח
חידוש המטבח יכול לשנות את הבית מן הקצה לקצה. כאן מומלץ לבחור בשילוב של קלאסי ומודרני ליצירת מראה על-זמני שישאר רלוונטי לאורך זמן.המטבחים הפתוחים שנהוגים כיום הופכים את המטבח לרהיט מרכזי בבית, לכן חשוב לבחור חומריות וצבע שיהיו בהלימה לשאר הבית ליצירת הרמוניה מושלמת.

צילום: אלעד גונן

צילום: אלעד גונן, עיצוב ותכנון: איתמר לוי

שדרוג סלון
כדאי לבחור בספה ניטרלית ארוכה ועמוקה ולצדה שתי כורסאות, ולזנוח את הקונספט המיושן של סלון 3+2+1. ריפוד כורסאות לא דורש השקעה מרובה ואפשר להעז בבחירת צבע ודוגמה. כדי לרענן את המראה של הספה מלאו אותה בשפע של כריות בגדלים ודוגמאות שונות ושבצו ביניהן כמה מושקעות יותר – עם בד מיוחד ופרטים כמו קדר.

צילום: שרון צרפתי

צילום: שרון צרפתי, עיצוב: איתמר לוי


תמונות
הכניסו נגיעה אישית והשקיעו בבחירת תמונות ויצירות ייחודיות שיעטרו את קירות הבית. כיום ישנן שפע אפשרויות לרכישת יצירות אמנות במחירים נגישים. אפשר לבחור תמונה אהובה שצילמתם בעצמכם, להדפיס ולבחור עבורה מסגרת מיוחדת. אין כמו תמונות משפחה על השידה כדי ליצור תחושה חמימה.

צילום: שרון צרפתי

צילום: שרון צרפתי, אדריכל: תמיר חטיבה, עיצוב: איתמר לוי

איתמר לוי

איתמר לוי