טיפול בלייזר

רגבה לוקחת את עיצוב המטבח צעד אחד קדימה, ומציגה לראשונה את דגם "נאנו לייזר"

ככל שהטכנולוגיות משתכללות וחומרים חדשים מתפתחים, מעצבי המטבחים מצליחים לא רק להסתיר מאחורי חזיתות מסוגננות את הבלגן המאפיין את אזור הבישול, אלא אפילו כמעט להעלים את סימני הבישול עצמם. בימים אלה רגבה לוקחת את עיצוב המטבח צעד אחד קדימה, ומציגה לראשונה ובבלעדיות את דגם "נאנו לייזר", המשלב פיתוחים חדשניים הנשענים על שתי טכנולוגיות פורצות דרך – הנאנו והלייזר.
הפיתוח הראשון הוא פורמייקה חדשנית בשם FENIX NTM מבית Arpa Industriale, שהוצגה לראשונה במאי השנה בתערוכת אינטרצום בקלן, המתרכזת בכלי עבודה, פרזול וחלקי רהיטים ונחשבת לאחת המובילות – אם לא המובילה – בתעשיית הרהיטים העולמית.

הפורמייקה החדשה מיוצרת בטכנולוגיית נאנו, המקנה לה יתרונות ניכרים, ובהם עמידות גבוהה במיוחד לשריטות ופגיעות. כמו כן, היא קלה מאוד לניקוי ועמידה בפני חומרי ניקוי חזקים.

הפורמייקה אינה דוהה בחשיפה ממושכת לשמש ואינה משנה את גווניה. היא דוחה אבק, לא נשארים עליה סימני טביעת אצבעות והיא אינה מעבירה חשמל סטטי. נוסף על כל אלה אפשר לקבל אותה בגון "מט משי" אלגנטי, אפשרות שאינה קיימת בחומרים מקבילים מסוגה. למעשה, הגימור דומה במראהו לזה של צבע או יציקה, אך הוא עמיד מהם בהרבה.

דגם נאנו לייזר עושה גם שימוש בטכנולוגיית "קנט לייזר" – שיטת החיבור המתוחכמת המאפשרת לחבר את קנט הפורמייקה לדלת בעזרת מכונת לייזר.

היתרונות ברורים: החיבורים אינם נראים לעין, והמראה המתקבל הוא נקי וחלק, ומאפשר התאמה מושלמת בין חזית הדלת לקנט.
מעבר לכך, הדבקת הלייזר מקנה לדלת עמידות גבוהה יותר בפני חום ולחות, ומקלה את ניקיונה ותחזוקתה לאורך זמן. לעת עתה מספרים במטבחי רגבה, המשווקים הבלעדיים של הפורמייקה החדשנית, הגוונים המוצעים הם "שקטים אך בעלי עוצמה": לבן שנהב, לבן אלסקה, בז' לוקסור ואבץ אפור.

נאנו לייזר באתר reDesign

רגבה בפייסבוק

 
טוען...
טוען, נא להמתין